Киев +38 067 502 01 91 | SKANO +380 674 494 537

Порядок и условия оплаты и доставки товара

Оплата при отриманні товару

Даний спосіб не вимагає попередньої оплати. Ви оплачуєте замовлення при отриманні товару в одному з наших магазинів або кур'єрській служби Нова пошта.

Доставка

Доставка товарів здійснюється тільки по території міст Київ, Одеса, Львів. Доставка  товару здійснюється у робочі дні з 10:00 до 18:00. Наш менеджер обов’язково узгодить з Вами місце і час доставки. На момент отримання товару перевірте, будь ласка,  своє замовлення і підпишіть товарні накладні. 

Стоимость услуги доставки товара составляет: 450 грн. - по доставке кресел; 550 грн. - за доставку дивана или кровати; дополнительно оплачивается подъем на один этаж одной части товара (диван состоит из нескольких частей) - 50 грн / этаж. Доставка по Киевской области -  10 грн / км.

Умови повернення товару, який не був в експлуатації

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дати покупки, Ви можете повернути замовлені товари і отримати назад їх вартість. и завжди можете повернути або обміняти наш товар, якщо по тій чи іншій причині він Вам не підійшов. Так само, можливий обмін на інший розмір або іншу модель (ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів») Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», товар підлягає обміну або поверненню грошей, у разі відсутності видимих ​​ознак його носіння, у фірмовій упаковці.

У випадку замовлення товару із нестандатною конфігурацією або тканиною, Покупець не має права відмовитись від вже замовленого товару, що є невід’ємною частиною прийнятого Покупцем товару (тканини не підлягають обміну (поверненню) згідно Додатку №3 до Постанови Кабінету міністрів України від 19 березня 1994 року № 172) та зобов’язаний повністю оплатити його вартість.

Условия гарантии товара

Гарантійний термін на побутові меблі для сидіння та лежання встановлюється згідно ГОСТ 19917-93, та становить 18 (вісімнадцять) місяців, а на дитячі меблі та меблі місць загального користування – 12 (дванадцять) місяців, з дня отримання товару Покупцем та акта прийому-передачі товару (накладної на товар).