Магазин +38 099 053 57 97

Порядок та умови оплати і доставки, гарантії товару

Оплата при отриманні товару

Даний спосіб не вимагає попередньої оплати. Ви оплачуєте замовлення при отриманні товару в нашому інтер'єрному магазині Scandinavian Home м. Київ проспект Перемоги 56-А, щоденно з 10:00 до 20:00, телефон: +38 099 053 57 97

Адресна доставка нашою кур'єрською службою в межах Києва та області

Наша кур'єрська доставка товарів здійснюється тільки по території міста Києва та Київської області. Доставка  товару здійснюється у робочі дні з 10:00 до 18:00. Наш менеджер обов’язково узгодить з Вами місце і час доставки. При отриманні товару перевірте, будь ласка,  своє замовлення і підпишіть товарні накладні. 

Вартість кур'єрської послуги доставки великогабаритного товару становить: 1200 грн - за замовлення (дивани або ліжко, великі шафи); крісла, столи - 800 грн - за замовлення; додатково сплачується підйом на один поверх однієї частини товару (диван складається з декількох частин). Доставка в межах Київської області додатково сплачується - 20 грн / км.

Адресна доставка по Україні нашою кур'єрською службою

Наша кур'єрська доставка товарів здійснюється в межах України. Вартість адресної доставки розраховується відповідно до відстані та ваги товару. Наш менеджер розрахує вартість доставки та обов’язково зв'яжиться з Вами для узгодження місця і часу доставки. При отриманні товару перевірте, будь ласка,  своє замовлення і підпишіть товарні накладні. 

Умови повернення товару, який не був в експлуатації

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дати покупки, Ви можете повернути замовлені товари і отримати назад їх вартість. и завжди можете повернути або обміняти наш товар, якщо по тій чи іншій причині він Вам не підійшов. Так само, можливий обмін на інший розмір або іншу модель (ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів») Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», товар підлягає обміну або поверненню грошей, у разі відсутності видимих ​​ознак його носіння, у фірмовій упаковці.

У випадку замовлення товару із нестандатною конфігурацією або тканиною, Покупець не має права відмовитись від вже замовленого товару, що є невід’ємною частиною прийнятого Покупцем товару (тканини не підлягають обміну (поверненню) згідно Додатку №3 до Постанови Кабінету міністрів України від 19 березня 1994 року № 172) та зобов’язаний повністю оплатити його вартість.

Умови гарантії товару 

Гарантійний строк на побутові меблі для сидіння та лежання встановлюється згідно ГОСТ 19917-93, та становить 18 (вісімнадцять) місяців, а на дитячі меблі та меблі місць загального користування – 12 (дванадцять) місяців, з дня отримання товару Покупцем та акта прийому-передачі товару (накладної на товар).