Магазин +38 067 408 78 28 | SKANO +38 067 449 4537

Порядок та умови оплати і доставки, гарантії товару

Оплата при отриманні товару

Даний спосіб не вимагає попередньої оплати. Ви оплачуєте замовлення при отриманні товару в нашому інтер'єрному магазині Scandinavian Home м. Київ проспект Перемоги 56-А, щоденно з 10:00 до 20:00, телефон: +38 067 408 78 28 або у кур'єрській службі Нова пошта

Адресна доставка нашою кур'єрською службою в межах Києва та області

Наша кур'єрська доставка товарів здійснюється тільки по території міста Києва та Київської області. Доставка  товару здійснюється у робочі дні з 10:00 до 18:00. Наш менеджер обов’язково узгодить з Вами місце і час доставки. При отриманні товару перевірте, будь ласка,  своє замовлення і підпишіть товарні накладні. 

Вартість кур'єрської послуги доставки великогабаритного товару становить: 1200 грн - за замовлення (дивани або ліжко, великі шафи); крісла, столи - 800 грн - за замовлення; додатково сплачується підйом на один поверх однієї частини товару (диван складається з декількох частин). Доставка в межах Київської області додатково сплачується - 15 грн / км.

Адресна доставка по Україні кур'єрською службою "Нова Пошта" у Вашому місті

Вартість доставки залежить від ваги, габаритів товару і відстані пересилки. У коментарях до замовлення обов'язково вкажіть свою адресу або № відділення "Нової Пошти" у Вашому місті, де Вам зручніше забрати товар. Перелік (нумерація) відділень по Україні з адресами і номерами телефонів зазначені на цій сторінці: https://novaposhta.ua/timetable

Доставка здійснюється на протязі 1-5 днів (в залежності від ваги і габаритів товару) з дня передачі Вашого замовлення кур'єрській службі. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер і продиктує номер декларації. У зазначений день Вам необхідно буде з паспортом і номером декларації прийти у відділення "Нової Пошти", де Ви отримаєте своє замовлення.
В день доставки вантажу в Ваше місто на Ваш мобільний телефон приходить sms повідомлення, в якому дублюється № декларації і адреса відділення "Нової пошти".
Ви маєте можливість відстежити вантаж за номером товарно-транспортної накладної: https://novaposhta.ua/tracking
Вартість доставки Ви можете розрахувати за допомогою калькулятора на сайті "Нової пошти": https://novaposhta.ua/delivery

Адресна доставка по Україні нашою кур'єрською службою

Наша кур'єрська доставка товарів здійснюється в межах України. Вартість адресної доставки розраховується відповідно до відстані та ваги товару. Наш менеджер розрахує вартість доставки та обов’язково зв'яжиться з Вами для узгодження місця і часу доставки. При отриманні товару перевірте, будь ласка,  своє замовлення і підпишіть товарні накладні. 

Умови повернення товару, який не був в експлуатації

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дати покупки, Ви можете повернути замовлені товари і отримати назад їх вартість. и завжди можете повернути або обміняти наш товар, якщо по тій чи іншій причині він Вам не підійшов. Так само, можливий обмін на інший розмір або іншу модель (ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів») Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», товар підлягає обміну або поверненню грошей, у разі відсутності видимих ​​ознак його носіння, у фірмовій упаковці.

У випадку замовлення товару із нестандатною конфігурацією або тканиною, Покупець не має права відмовитись від вже замовленого товару, що є невід’ємною частиною прийнятого Покупцем товару (тканини не підлягають обміну (поверненню) згідно Додатку №3 до Постанови Кабінету міністрів України від 19 березня 1994 року № 172) та зобов’язаний повністю оплатити його вартість.

Умови гарантії товару 

Гарантійний строк на побутові меблі для сидіння та лежання встановлюється згідно ГОСТ 19917-93, та становить 18 (вісімнадцять) місяців, а на дитячі меблі та меблі місць загального користування – 12 (дванадцять) місяців, з дня отримання товару Покупцем та акта прийому-передачі товару (накладної на товар).