Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Оформляючи замовлення на нашому сайті, ви погоджуєтесь з умовами роботи нашого інтернет-магазину.

Використання сайту

Сайт Halmar.ua (далі «HALMAR») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.


 

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій.HALMAR не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. HALMAR в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті HALMAR не зобов'язаний оновлювати їх. HALMAR ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

 

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.
 

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення HALMAR може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. HALMAR не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.
 

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт HALMAR (докладніше про захист і обробці персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.
 

Загальні положення

1.1.Справжня оферта є офіційною пропозицією інтернет-магазину «margo.ua», далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», та розміщує Публічну оферту (пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця https://halmar.ua (далі - Інтернет-сайт).

1.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, зазначеними на Інтернет-сайті Продавця.

 

Предмет Договору

2.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, зокрема:
- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
- обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

 

Порядок оформлення замовлення

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний.

3.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні у будь-якій кількості.

3.3. За відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).

3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.
 

Порядок оплати замовлення

4.1. Оплата товару з наявності та під замовлення може бути здійснена (фізичною особою або юридичною особою) на розрахунковий рахунок організації.

4.2. Оплата товару з наявності та на замовлення може бути здійснена на касі при оформленні замовлення в магазині офлайн.

4.3. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення протягом двох робочих днів.

4.4. У разі оформлення товару з наявності чи під замовлення - покупець повинен зробити передплату у розмірі від 15%, при замовленні до 20 000гр., або від 25%, при замовленні від 20 000гр, але предплата повинна бути не менше 750гр. При поверненні/відмові від товару сума переоплати повертається за вирахуванням 15%, у вигляді компенсації на погашення транспортних затрат.

4.5. У разі доставки товару нашими кур'єрами або самовивозу в межах м.Київ (Київська обл.), оплата товару з наявності 100%, якщо товар був під замовлення - самовивіз та доставка здійснюється після доплати за замовлення.
 

Умови доставки замовлення

5.1. При доставці товарів нашими кур'єрами в межах м.Київ (Київська обл.) вартість доставки сплачує отримувач.

5.2. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині здійснюється до складів транспортної компанії «Нова пошта» або, в межах м.Київ, нашими кур'єрами, де й проводиться видача замовлень.

5.3. Під час доставки товарів транспортною компанією «Нова пошта» або іншою компанією вартість доставки оплачує отримувач за тарифами транспортної компанії.
 

Права та обов'язки сторін

6.1. Продавець має право: - в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

6.2. Покупець зобов'язаний:
- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

6.3. Покупець має право:
- оформити замовлення в Інтернет-магазині;
- оформити електронний договір;
- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

 

Відповідальність сторін

7.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

7.2. Продавець не несе відповідальності за:
- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
- за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення;
- за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;
- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіну та паролю третім особам.

7.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном перебувала інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

7.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способом.

7.5. У разі відмови Покупця від замовленого Товару він сплачує Продавцю договірну санкцію в розмірі 20 (двадцяти) % від загальної вартості Договору. Сплата вказаної договірної санкції може здійснюватися за вибором Продавця шляхом вирахування її розміру за рахунок суми попередньої оплати за товар або шляхом її стягнення з Покупця. Зазначена договірна санкція не є неустойкою, порукою, гарантією, заставою, притриманням чи завдатком у розумінні Цивільного кодексу України, а відповідно до ст. 546 Цивільного кодексу України є самостійним видом забезпечення виконання зобов’язання за цим Договором.

 

7.6. У разі, якщо Покупець відмовився від товару після його передання на адресу Покупця, Покупець, крім сплати повертає Товар самостійно за власний рахунок або сплачує вартість доставки до складу продавця згідно з встановленими тарифами.

 

7.7. У випадках, коли Покупець надав недостовірну інформацію; Покупець відсутній за вказаною адресою.; Покупець не відповідає на телефонні дзвінки;Покупець сплачує вартість повторної доставки відповідно до встановлених тарифів у межах міста м.Київ та у подвійному розмірі,якщо передання Товару здійснювалось за межі міста м.Київ.
 

7.8. Зберігання товару на складі Продавця можливе на протязі 14 календарних днів. Якщо покупець не може прийняти товар то на 14 календарний день Покупець сплачує Продавцю за зберігання товару 20 грн за день. Продавець має право не відвантажувати Покупцю Товар, доки не будуть сплачені всі послуги за зберігання Товару на складі Продавця.


 

Гарантійні забов'язання

8.1. Продавець бере на себе гарантійні зобов'язання протягом 18 (вісімнадцяти) календарних місяців від дати отримання товару.

8.2. Гарантійні зобов'язання не поширюються у разі, якщо товар використовувався не за призначенням, при порушенні правил експлуатації або зберігання Товару, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

8.3 У разі виявлення дефектів Товару Покупець повинен звернутися до відділу інформації та оформити (заповнити) належним чином рекламаційну заявку за формою прийнятою Продавцем. П.І.Б., номер замовлення, назва товару, фото дефектів Товару, заводська упаковка. Без оформленої рекламаційної заявки та надання фото дефектів товару гарантійні зобов'язання не можуть бути виконані.

8.4. Заявки на гарантійний ремонт розглядаються у чотирнадцятиденний термін.

8.5. При виконанні гарантійного ремонту гарантійний термін зростає на термін перебування Товару в ремонті.

8.6. При обміні товару його гарантійний термін обчислюється наново від дня обміну.

 

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://halmar.ua.

9.2. Інтернет-магазин створено для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець відповідає за достовірність зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою безперечну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних у розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію".

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.


Порядок повернення товару належної якості

 

10.1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості (товар не підлягав збірці, не використовувався, збережено заводське пакування та фабричні лейби), Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.


Строк дії договору

 

11.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, що направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

 

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у разі передбачених чинним законодавством України.