Умови повернення товару, який не був в експлуатації

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дати покупки, Ви можете повернути замовлені товари і отримати назад їх вартість. Ви завжди можете повернути або обміняти наш товар, якщо по тій чи іншій причині він Вам не підійшов. Так само, можливий обмін на інший розмір або іншу модель (ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів») Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», товар підлягає обміну або поверненню грошей, у разі відсутності видимих ​​ознак його носіння, у фірмовій упаковці.

У випадку замовлення товару із нестандатною конфігурацією або тканиною, Покупець не має права відмовитись від вже замовленого товару, що є невід’ємною частиною прийнятого Покупцем товару (тканини не підлягають обміну (поверненню) згідно Додатку №3 до Постанови Кабінету міністрів України від 19 березня 1994 року № 172) та зобов’язаний повністю оплатити його вартість.

Умови гарантії товару 

Гарантійний строк на побутові меблі для сидіння та лежання встановлюється згідно ГОСТ 19917-93, та становить 18 (вісімнадцять) місяців, а на дитячі меблі та меблі місць загального користування – 12 (дванадцять) місяців, з дня отримання товару Покупцем та акта прийому-передачі товару (накладної на товар).